p. Dangira

Siunčiu širdingą padėką psichologei Jolantai Šabliauskienei už įsimintinus, įdomius, ir svarbiausia naudingus bendravimo su vaikais tobulinimo mokymus. Išliko giliai mintyse bei veiksmuose. Pateiktas išties galingas, tvirtas pagrindas, kuriuo belieka tik naudotis, nepamiršti ir džiaugtis. Ačiū labai, kad pakvietėte, jaučiuosi emociškai turtingesnė ir stipresnė. Karščiausi linkėjimai ir iki malonių susitikimų! Iš širdies į širdį! (2020-12-08)


p. Silva

Gerbiamieji, noriu padėkoti Mokytojai Jolantai Šabliauskienei už mokymus. Teko klausytis pačių įvairiausių panašaus pobūdžio paskaitų, mokymų ir t.t., bet tokio lygio  – NIEKADA. Puikus pajautimas, rastas tinkamas žodis,savalaikis patarimas.P. Jolanta yra šios tarnybos  ambasadorė, nes per ją „susipažinau“ su Jūsų įstaiga iš pačios geriausios – didžiuokitės turėdami tokią darbuotoją savo gretose. Labai gailu, kad baigėsi sustikimai. Gerbiama Jolanta, spaudžiu Jūsų mažą rankelę ir stipriai Jus apkabinu. (2020-11-27)


p. Jolita

Turbūt neoficialiai, bet Vilniaus PPT tapo profesionalios informacijos teikėja, stebime ir naudojame jūsų teikiama informaciją 🙂 ŠAUNUOLIAI, PAGARBA  DIDŽIAUSIA 🙂     (2020-03-26)


p. Kristina

labai ačiū už aktualią ir naudingą medžiagą, kurią taip operatyviai parengėte ir dalinatės su visais. Sėkmės Jūsų darbuose. (2020-03-26)


p. Viktorija

Norėčiau tarti didelį AČIŪ Jūsų centro darbuotojai Linai Narkevičienei už organizuotus mokymus tėveliams „Pagalba vaikui, patiriančiam skaitymo, rašymo sunkumus“, kurie buvo labai naudingi. Ačiū už Jos rūpestį mūsų vaikais, kurie susiduria su šiais sunkumais. Ačiū už Jos nuoširdumą, profesionalumą ir meilę savo darbui. Neįsivaizduoju, kas geriau galėtų atlikti savo darbą, nei LINA NARKEVIČIENĖ.
Tikiuosi, kad šie užsiėmimai ateityje bus kartojami. (2019-12-05)


p. Liudmila Morkvėnienė 

Noriu padėkoti logopedei  Linai Narkevičienei už puikius mokymus. Labai geri  pastebėjimai  ir patarimai. Tikrai pritaikysiu savo gyvenime. Problemų išgvildenimas ir gilinimasis į mūsų „bėdas“. Ačiū.  (2019-12-05)


p. Renata Veselkienė

Noriu padėkoti už galimybę sudalyvauti Mokymuose tėvams „Pagalba vaikui, patiriančiam skaitymo, rašymo sunkumų“. Lektorė suteikė puikių žinių bei praktinių patarimų, o svarbiausia – motyvacijos nenuleisti rankų.
Labai džiugina Jūsų tarnybos iniciatyva pamokyti tėvus, nes, deja, neturint specialių žinių dažnai viskas daroma  eksperimento būdu ir nebūtinai gerai. Labai gerai, kad Lietuvoje yra institucija, kuris ne tik teikia pagalbą tėvams ir mokytojams, bet ir leidžia susipažinti su pasaulyje naudojamomis priemonėmis ir naujovėmis, kurios nors kiek gali palengvinti ar pritaikyti  mokymosi procesą. Galite būti puikus pavyzdys kitoms institucijoms dėl iniciatyvumo ir neformalaus požiūrio.

Didelis DĖKUI Lektorei Narkevičienei ir taip išmintingai į mokymus mane nukreipusiai Jūsų darbuotojai Sturlienei. (2019-12-05)

p. Inga

Nuoširdžiai dėkoju logopedei Aušrai Baublytei ir visai PPT komandai, padėjusiai geriau suprasti sūnaus sunkumus ir davusiai daug labai vertingų patarimų. Visi susitikimai buvo ne paviršutiniški, bet tikras nuoširdus noras padėti.
Taip pat labai patiko logopedės Linos Narkevičienės 2019 kovą vesti mokymai „Pagalba vaikui patiriančiam skaitymo ir rašymo sunkumų“. Ten visų pirma pamačiau situaciją vaiko akimis ir gavau daug praktinių patarimų. Diskusija su tėvais taip pat buvo labai vertinga. (2019-03-29)

p.Diana

Kovo mėnesį dalyvavau Linos Narkevičienės mokymuose tėvams „Pagalba vaikui, patiriančiam skaitymo, rašymo sunkumų“.
Noriu padėkoti Linai už geranoriškumą atsakant į visus rūpimus klausimus, profesionalias žinias ir patarimus tėvams. Šiuose mokymuose gavau ne tik praktinių žinių kaip padėti disleksijos sutrikimą turinčiam vaikui, bet ir kaip emociškai palaikyti, motyvuoti vaiką, kaip spręsti mokymosi sunkumus, kaip bendrauti su mokytojais. Išsinešiau daug vertingų žinių, patarimų ir atsakymų.
Ačiū organizatoriams, tokie mokymai labai reikalingi visiems tėvams, kurių vaikams buvo nustatytas disleksijos sutrikimas. (2019-03-28)

p.Jolanta

Manau iš tokios tarnybos daugiau žalos nei naudos
Ar galima per viena vizita nustatyti kas yra vaikui|./AIŠKU KAD NE
Vaikas turi dirbti su nematytu nauju zmogum,tikrai save ne parodis iki galo
O ka daro tarnybą,iškart nurašo vaiką į debilus arba autistus.Tik idomu kodėl gydytojai to nepastebi per tiek metų, turbut irgi debilai
. VA ČIA TAI GERA PAGALBA
Čia yra lengviausia ,juk vaikai čia ne ju,galima ir gyvenyma sulaužiti. O paskui stebisi kad savižudibiu daug..
GERIAU TIE SUPERINEI SPECIALISTAI EITU DIRBTI I MOKYKLAS IR DARZELIUS, NES VISUR LABAI TRŪKSTA LOGOPEDU,MOKYTOJU IR TT. (2019-01-11)

p.Lina

Norėčiau padėkoti Jūsų tarnybos logopedei Linai Narkevičienei už mokymus tėvams apie  “PAGALBA VAIKUI, PATIRIANČIAM SKAITYMO, RAŠYMO SUNKUMŲ”. Mokymu metu buvo įdomu sužinoti apie aktualias problemas, kaip su jomis tvarkytis. Gauti daug praktinių patarimų ir informacijos taip pat susipažinti su kitais tėvais, pasidalinti patirtimi ir patarimais, žiniomis. (2018-12-12)

p.Jūratė

MOKYMAI TĖVAMS “PAGALBA VAIKUI, PATIRIANČIAM SKAITYMO, RAŠYMO SUNKUMŲ”
Puikūs mokymai, charizmatiška mokytoja! Po mokymų jaučiuosi, kad tikrai gavau daug žinių ir pasitikėjimo ne tik savimi, bet ir savo vaiku. (2018-12-11)

p.Mantė

Super aciu nuostabiai logopedei Linai Narkevicienei uz seminara vaiku, turinciu disleksija, tevams! Tik jo deka pagaliau supratau, kodel mano sunui taip sunku rasyti, skaityti ir organizuoti savo laika, kodel jis dievina manga ir nemegsta kitu knygu, ir kodel nepaisant rasymo ir skaitymo sunkumu, visi mokytojai apie ji atsiliepia kaip apie labai kurybiska ir protinga vaika. (2018-10-13)

p.Daiva

Labai noriu padėkoti lektorei Linai Narkevičienei už puikią paskaitą tėvams apie vaikus, turinčius skaitymo ir rašymo sunkumų. Puiki lektorė, savo srities profesionalė. Paskaita labai naudinga, ačiū labai. (2018-10-02)

p.Giedrė

Dėkoju logopedei Linai Narkevičienei už mokymus „Kaip padėti vaikams, turintiems skaitymo ir rašymo sutrikimus“, kurie vyko PPT 2018m. balandžio 16 ir 30 d. Patekau į mokymus pačiu laiku, nes tuomet mano 10 m. sūnui nustatė šiuos sutrikimus ir labai norėjosi kuo daugiau apie tai sužinoti. Per mokymus geriau supratau kas vyksta su vaiku, kai jis skaito. Tapo aiškiau, kuo galiu ir kuo negaliu jam padėti. Dabar užtikrinčiau jausiuosi kalbėdama su mokytojais apie vaiko sunkumus. Patiko gerb. Linos gyvas dėstymo stilius, buvo lengva klausytis, suprasti. (2018-06-04)

p.Božena

Nuoširdžiai dėkojame vyresniajai logopedei poniai Tadeušai Beleninik už profesionalią pagalbą mano vaikui. Už Jūsų ilgametį rūpestįį mano vaiko atžvilgiu: už skatinimą ir padrąsinimą kalbėti, už kalbos vystymosi  progresą, už kalbos ir kitų kalbėjimo sutrikimų korekciją, už testų atlikimą ir  dokumentų parengimą mokyklai. Jūsų pastangų dėka pasaulis mano dukrai tapo draugiškesnis, ji pasako ko nori ir paklausia apie tai, kas jai įdomu. O svarbiausia, kad dabar mes galime ją suprasti. Praeityje liko tos dienos, kada vaikas jautėsi blogai dėl to, kad net artimiausi negalėjo suprasti apie ką kalba.  Dėkojame už jau nuveiktą bendrą darbą ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo ateityje. (2018-04-28)

p.Lina

Balandžio 16 d. dalyvavau p. L. Narkevičienės organizuotoje paskaitoje tėvams, apie skaitymo sunkumus turinčvaikus. Mano nuomone, tokią paskaitą privalo išklausyti visi tėvai, auginantys skaitymo sunkumus turinčius vaikus, ir pedagogai, dirbantys su tokiais vaikais.Man, kaip mamai, ši paskaita davė giluminį žinojimą apie problemą, padėjo suvokti savo vaiko situaciją bei mūsų, tėvų, atsakomybę ir  galimybes jam padėti.
Labai profesonialiai ir jautriai parengta medžiaga. Paskaitos metu galėjau klausti ir gauti konkrečius atsakymus į man rūpimus klausimus. Tai  – didelė vertybė, šiuolaikiniame informacijos pertekliuje.
Dėkoju p. Linai už jos parengtą paskaitą ir nekantriai laukiu antros dalies. (2018-04-20)

p.Inga

Labai noriu padėkoti  Jūsų specialistei Linai Narkevičienei. Šiais metais ne vieną kartą teko su ja susitikti, ir visi susitikimai buvo ne tik dalykiški, bet ir malonūs. Jos kompetencija ir geranoriškumas pranoko lūkesčius, gavau profesionalias konsultacijas, kaip dirbti su vaikais kiekvienu konkrečiu atveju. Linkiu kuo geriausios kloties dirbant šį sunkų ir atsakingą darbą. Su dėkingumu ir pagarba.  (2018-03-26)

p.Gintarė

Praėjo šiek tiek laiko po PPT logopedės Linos Narkevičienės vestų mokymų tėvams apie vaikus, turinčius skaitymo/rašymo sunkumų (disleksija, disgrafija), mintys ir įspūdžiai susigulėjo, tad norisi pasidžiaugti bei padėkoti.Šie mokymai turi būti privalomi visiems pradinių klasių mokytojams ir tėvams, vos išgirdusiems pirmuosius pagrįstesnius įtarimus dėl savo vaiko sunkumų skaitymo/rašymo srityje. Neperdedu. Per mokymus informacija pateikiama ne tik per aiškias, struktūruotas žinias, bet ir akcentuojant daugybę svarbių žmogiškų dalykų (svarbių ir vaikui, ir tėvams). Aptarėme išsamų sunkumų požymių sąrašą, gavome aiškius ir konkrečius praktinius, metodinius patarimus, kaip padėti vaikui, kaip organizuoti jo mokyklinį ir namų gyvenimą, kad visiems būtų lengviau.Esu tikrai labai dėkinga p. Linai už šiuos mokymus, žinias ir teisingų akcentų sudėliojimą – mano požiūryje į vaiko „problemą“ įvyko labai didžiulis (gal net esminis) lūžis, ir daug kas dabar atrodo daug paprasčiau, sakyčiau, net gyventi tapo daug ramiau. :)Labai rekomenduoju visiems skaitymo/rašymo sunkumus patiriančių vaikų tėvams bei mokytojams.  (2018-02-07)

p.Rasa

Norėčiau padėkoti Jūsų tarnybos logopedei Linai Narkevičienei už iniciatyvą surengti mokymus tėvams ir aišku už puikiai išdėstytą temą. Mokymų metu gavau daug praktiškų patarimų, tai leido pakeisti požiūri į savo sūnaus sunkumus. Šie mokymai turėjo taip pat nemažai naudos iš psichologinės pusės, nes radau daug atsakymų net nesikreipiant į psichologinę pagalbą teikiančius specialistus. Tikiuosi ir ateityje Jūsų tarnyba organizuos tėvams naudingus mokymus.  (2018-02-07)

p.Virmantas 

Sausio 22 ir 29 dienomis dalivavau mokymuose tevams „Pagalba vaikui patirianciam skaitymo, rasymo sunkumu“. Noriu pasidziaugti ir padekoti, kad tokie mokymai buvo surengti, nes ziniu apie siuos sutrikimus mazai, o ypac vertingi suzinoti nauji pagalbos budai, strategijos, bei ju taikymas. Manau, siek tiek truko laiko pasigilinti i kai kurias temas, isgirsti daugiau kitu patirciu. Nuosirdi padeka mokymus inicijavusiai, bei siltai ir stropiai vedusiai logopedei Linai Narkevicienei.  (2018-02-01)

p.Ramunė

Norėčiau padėkoti jūsų tarnybos darbuotojoms ir pasakyti keletą gražių žodžių apie jų sunkų darbą.
Pirma, labai malonu, kad viešam sektoriuje DAR yra tokių puikių, malonių, besišypsančių ir be abejo, kompetatingų darbuotojų! Konkrečiai kalbu apie logopedę Kristiną Domeikienę, psichologę Katažyną Eismontaitę ir spec. pedagogę Rimą Virketienę. Su kitomis specialistėmis bendrauti neteko, tad geru žodžiu galiu paminėti tik šias puikias darbuotojas.
Labai malonu, kada tave, o svarbiausia, tavo vaiką, pasitinka su nuoširdžia (ne dirbtina) šypsena, į vaiką žiūri kaip į asmenybę, o  ne į darbo subjektą. Susitikimu metu, visos specialistės su sūnumi dirbo nuoširdžiai, kruopščiai ir atsakingai. Man, kaip mamai, stebint viską iš šono, mano vaikas šių specialisčių aplinkoje jautėsi puikiai ir tikrai gan drąsiai. Tas mane labai džiugina, nes man gan dažnai baisus sūnaus naujas kontaktas su nepažįstamu žmogumi. Bet susitikimai buvo draugiški, šilti, geranoriški ir negąsdinantys manęs, jog galbūt niekas čia nesigilins į mano vaiko problemas. Paviršutiniškai viską apžvelgs, kad kuo greičiau galėtų mus išleisti 🙂 Tačiau tikrai klydau. Specialistės puikios, malonios, paslaugios, išklausančios ir įsiklausančios!!! Tai tikrai labai svarbu .Labai džiaugiuosi, kad abu su sūnumi gavome tokią galimybę susipažinti su maloniomis specialistėmis. Tariu joms didelį ir nuoširdų AČIŪ už malonų bendravimą, už paslaugumą, už visakeriopą pagalbą, už pastangas, už išklausimą ir patarimų davimą, už nuoširdžias šypsenas. Už jų sunkų darbą. AČIŪ jums, gerbiamosios, labai labai. Tikiuosi ateityje, jei dar tektų kreiptis į šią tarnybą, bendrauti teks vėl tik su jumis. Sėkmės jums darbuose, kantrybės, neblėstančių šypsenų ir gražių dienų 🙂  (2017-05-15)

p.Giedrė

Nuoširdus dėkui psichologei Linai Narkevičienei už pravestus mokymus „Logopedo, pedagogų ir tėvų bendradarbiavimo strategija – galimybės ir patirtys“, ačiū už šiltą bendravimą, gerą nuotaiką ir konstruktyvius pasiūlymus, kaip pagerinti logopedo ir kitų ugdymo proceso dalyvių bendradarbiavimą, padidinti logopedinės pagalbos prieinamumą ikimokyklinėse įstaigose. Džiaugiuosi, kad galėjau pasidalinti savo patirtimi su šauniomis kolegėmis, išgirsti jų pasiūlymus, įžvalgas, prisidėti prie realių pokyčių iniciavimo, siekiant spręsti iškylančius logopedinio darbo organizavimo sunkumus, didinant tėvų įsitraukimą į vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimus taisymo procesą.
Didžiausios sėkmės darbuose ir nekantriai lauksiu kitų susitikimų! (2020-09-25)

p.Renata

Noriu padėkoti už galimybę sudalyvauti Mokymuose tėvams „Pagalba vaikui, patiriančiam skaitymo, rašymo sunkumų“. Lektorė suteikė puikių žinių bei praktinių patarimų, o svarbiausia – motyvacijos nenuleisti rankų.
Labai džiugina Jūsų tarnybos iniciatyva pamokyti tėvus, nes, deja, neturint specialių žinių dažnai viskas daroma  eksperimento būdu ir nebūtinai gerai. Labai gerai, kad Lietuvoje yra institucija, kuris ne tik teikia pagalbą tėvams ir mokytojams, bet ir leidžia susipažinti su pasaulyje naudojamomis priemonėmis ir naujovėmis, kurios nors kiek gali palengvinti ar pritaikyti  mokymosi procesą. Galite būti puikus pavyzdys kitoms institucijoms dėl iniciatyvumo ir neformalaus požiūrio.
Didelis DĖKUI Lektorei Narkevičienei ir taip išmintingai į mokymus mane nukreipusiai Jūsų darbuotojai Sturlienei.(2019-12-05)

p.Liudmila Morkvenienė

Noriu padėkoti logopedei  Linai Narkevičienei už puikius mokymus. Labai geri  pastebėjimai  ir patarimai. Tikrai pritaikysiu savo gyvenime. Problemų išgvildenimas ir gilinimasis į mūsų „bėdas“.(2019-12-05)

p.Viktorija

Norėčiau tarti didelį AČIŪ Jūsų centro darbuotojai Linai Narkevičienei už organizuotus mokymus tėveliams „Pagalba vaikui, patiriančiam skaitymo, rašymo sunkumus“, kurie buvo labai naudingi. Ačiū už Jos rūpestį mūsų vaikais, kurie susiduria su šiais sunkumais. Ačiū už Jos nuoširdumą, profesionalumą ir meilę savo darbui. Neįsivaizduoju, kas geriau galėtų atlikti savo darbą, nei LINA NARKEVIČIENĖ.
Tikiuosi, kad šie užsiėmimai ateityje bus kartojami. (2019-12-05)

p,Laima

ačiū, kad profesionaliai dirbate ir dalinatės įvairiais patarimais. Mes iš Jūsų mokomės nuotoliniu būdu.. Likite sveiki ir palaiminti!(2020-04-22)