p.Ramunė

Norėčiau padėkoti jūsų tarnybos darbuotojoms ir pasakyti keletą gražių žodžių apie jų sunkų darbą.
Pirma, labai malonu, kad viešam sektoriuje DAR yra tokių puikių, malonių, besišypsančių ir be abejo, kompetatingų darbuotojų! Konkrečiai kalbu apie logopedę Kristiną Domeikienę, psichologę Katažyną Eismontaitę ir spec. pedagogę Rimą Virketienę. Su kitomis specialistėmis bendrauti neteko, tad geru žodžiu galiu paminėti tik šias puikias darbuotojas.
Labai malonu, kada tave, o svarbiausia, tavo vaiką, pasitinka su nuoširdžia (ne dirbtina) šypsena, į vaiką žiūri kaip į asmenybę, o  ne į darbo subjektą. Susitikimu metu, visos specialistės su sūnumi dirbo nuoširdžiai, kruopščiai ir atsakingai. Man, kaip mamai, stebint viską iš šono, mano vaikas šių specialisčių aplinkoje jautėsi puikiai ir tikrai gan drąsiai. Tas mane labai džiugina, nes man gan dažnai baisus sūnaus naujas kontaktas su nepažįstamu žmogumi. Bet susitikimai buvo draugiški, šilti, geranoriški ir negąsdinantys manęs, jog galbūt niekas čia nesigilins į mano vaiko problemas. Paviršutiniškai viską apžvelgs, kad kuo greičiau galėtų mus išleisti 🙂 Tačiau tikrai klydau. Specialistės puikios, malonios, paslaugios, išklausančios ir įsiklausančios!!! Tai tikrai labai svarbu .Labai džiaugiuosi, kad abu su sūnumi gavome tokią galimybę susipažinti su maloniomis specialistėmis. Tariu joms didelį ir nuoširdų AČIŪ už malonų bendravimą, už paslaugumą, už visakeriopą pagalbą, už pastangas, už išklausimą ir patarimų davimą, už nuoširdžias šypsenas. Už jų sunkų darbą. AČIŪ jums, gerbiamosios, labai labai. Tikiuosi ateityje, jei dar tektų kreiptis į šią tarnybą, bendrauti teks vėl tik su jumis. Sėkmės jums darbuose, kantrybės, neblėstančių šypsenų ir gražių dienų 🙂  (2017-05-15)

 

p.Virmantas 

Sausio 22 ir 29 dienomis dalivavau mokymuose tevams „Pagalba vaikui patirianciam skaitymo, rasymo sunkumu“. Noriu pasidziaugti ir padekoti, kad tokie mokymai buvo surengti, nes ziniu apie siuos sutrikimus mazai, o ypac vertingi suzinoti nauji pagalbos budai, strategijos, bei ju taikymas. Manau, siek tiek truko laiko pasigilinti i kai kurias temas, isgirsti daugiau kitu patirciu. Nuosirdi padeka mokymus inicijavusiai, bei siltai ir stropiai vedusiai logopedei Linai Narkevicienei.  (2018-02-01)

 

p.Rasa

Norėčiau padėkoti Jūsų tarnybos logopedei Linai Narkevičienei už iniciatyvą surengti mokymus tėvams ir aišku už puikiai išdėstytą temą. Mokymų metu gavau daug praktiškų patarimų, tai leido pakeisti požiūri į savo sūnaus sunkumus. Šie mokymai turėjo taip pat nemažai naudos iš psichologinės pusės, nes radau daug atsakymų net nesikreipiant į psichologinę pagalbą teikiančius specialistus. Tikiuosi ir ateityje Jūsų tarnyba organizuos tėvams naudingus mokymus.  (2018-02-07)

 

p.Gintarė

Praėjo šiek tiek laiko po PPT logopedės Linos Narkevičienės vestų mokymų tėvams apie vaikus, turinčius skaitymo/rašymo sunkumų (disleksija, disgrafija), mintys ir įspūdžiai susigulėjo, tad norisi pasidžiaugti bei padėkoti.Šie mokymai turi būti privalomi visiems pradinių klasių mokytojams ir tėvams, vos išgirdusiems pirmuosius pagrįstesnius įtarimus dėl savo vaiko sunkumų skaitymo/rašymo srityje. Neperdedu. Per mokymus informacija pateikiama ne tik per aiškias, struktūruotas žinias, bet ir akcentuojant daugybę svarbių žmogiškų dalykų (svarbių ir vaikui, ir tėvams). Aptarėme išsamų sunkumų požymių sąrašą, gavome aiškius ir konkrečius praktinius, metodinius patarimus, kaip padėti vaikui, kaip organizuoti jo mokyklinį ir namų gyvenimą, kad visiems būtų lengviau.Esu tikrai labai dėkinga p. Linai už šiuos mokymus, žinias ir teisingų akcentų sudėliojimą – mano požiūryje į vaiko „problemą“ įvyko labai didžiulis (gal net esminis) lūžis, ir daug kas dabar atrodo daug paprasčiau, sakyčiau, net gyventi tapo daug ramiau. :)Labai rekomenduoju visiems skaitymo/rašymo sunkumus patiriančių vaikų tėvams bei mokytojams.  (2018-02-07)

 

p.Inga

Labai noriu padėkoti  Jūsų specialistei Linai Narkevičienei. Šiais metais ne vieną kartą teko su ja susitikti, ir visi susitikimai buvo ne tik dalykiški, bet ir malonūs. Jos kompetetingumas ir geranoriskumas pranoko lūkesčius, gavau profesionalias konsultacijas, kaip dirbti su vaikais kiekvienu konkrečiu atveju. Linkiu kuo geriausios kloties dirbant šį sunkų ir atsakingą darbą. Su dėkingumu ir pagarba.  (2018-03-26)

 

p.Lina

Balandžio 16 d. dalyvavau p. L. Narkevičienės organizuotoje paskaitoje tėvams, apie skaitymo sunkumus turinčvaikus. Mano nuomone, tokią paskaitą privalo išklausyti visi tėvai, auginantys skaitymo sunkumus turinčius vaikus, ir pedagogai, dirbantys su tokiais vaikais.Man, kaip mamai, ši paskaita davė giluminį žinojimą apie problemą, padėjo suvokti savo vaiko situaciją bei mūsų, tėvų, atsakomybę ir  galimybes jam padėti.
Labai profesonialiai ir jautriai parengta medžiaga. Paskaitos metu galėjau klausti ir gauti konkrečius atsakymus į man rūpimus klausimus. Tai  – didelė vertybė, šiuolaikiniame informacijos pertekliuje.ius
Dėkoju p. Linai už jos parengtą paskaitą ir nekantriai laukiu antros dalies. (2018-04-20)

 

p.Božena

Nuoširdžiai dėkojame vyresniajai logopedei poniai Tadeušai Beleninik už profesionalią pagalbą mano vaikui. Už Jūsų ilgametį rupestį mano vaiko atžvigiu: už skatinimą ir padrąsinimą kalbėti, už kalbos vystymosi  progresą, už kalbos ir kitų kalbėjimo sutrikimų korekciją, už testų atlikimą ir  dokumentų parengimą mokyklai. Jūsų pastangų dėka pasaulis mano dukrai tapo draugiškesnis, ji pasako ko nori ir paklausia apie tai, kas jai įdomu. O svarbiausia, kad dabar mes galime ją suprasti. Praeityje liko tos dienos, kada vaikas jautėsi blogai dėl to, kad net artimiausi negalėjo suprasti apie ką kalba.  Dėkojame už jau nuveiktą bendrą darbą ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo ateityje. (2018-04-28)

 

p.Giedrė

Dėkoju logopedei LInai Narkevičienei už mokymus „Kaip padėti vaikams, turintiems skaitymo ir rašymo sutrikimus“, kurie vyko PPT 2018m. balandžio 16 ir 30 d. Patekau į mokymus pačiu laiku, nes tuomet mano 10 m. sūnui nustatė šiuos sutrikimus ir labai norėjosi kuo daugiau apie tai sužinoti. Per mokymus geriau supratau kas vyksta su vaiku, kai jis skaito. Tapo aiškiau, kuo galiu ir kuo negaliu jam padėti. Dabar užtikrinčiau jausiuosi kalbėdama su mokytojais apie vaiko sunkumus. Patiko gerb. Linos gyvas dėstymo stilius, buvo lengva klausytis, suprasti. (2018-06-04)