2017 m. balandžio  12 dieną  Vilniaus Verkių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko  respublikinė metodinė konferencija „ Socialinio pedagogo darbas su vaikais, turinčiais didelių ir labai didelių ugdymosi poreikių“.

Konferencijos tikslas – aptarti ir įvertinti socialinių pedagogų, dirbančių su vaikais, turinčiais didelių ir labai didelių ugdymosi poreikių, veiklą; inicijuoti dalinimąsi gerąją patirtimi kaip galimybę gauti naujų žinių, skleisti pedagogines ir metodines naujoves, numatyti galimas veiklos perspektyvas.

Konferencijos organizatoriai – Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba ir Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcis centras.

Konferenciją pradėjo ir gera nuotaika dalinosi  mokyklos mokinys Mark Volynskij, jis atliko kelias linksmas dainas.  Sveikinimo žodžius tarė Vilniaus miesto psichologinės – pedagoginės tarnybos direktorė Roma Vida Pivorienė ir  Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Danutė Šukelienė. Pranešimus skaitė specialistės iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų.

Tarnybos specialioji pedagogė Rita Vaitiekūnienė konferencijoje skaitė pranešimą tema „ Padėti neįgaliam vaikui”.

Konferencijos programa čia .